Vážení zákazníci,

z důvodů technických potíží, nelze aktuálně zboží koupit a VÝDEJNÍ MÍSTO JE UZAVŘENO

Nová zimní pneumatika s nejmodernějšími technologiemi Bridgestone dosahuje vynikajících provozních vlastností na mokru, sněhu a ledu.

Firma Bridgestone je jedna z největších společností na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů.  Nyní modernizuje produktové řady přémiových zimních pneumatik Blizzak. Bridgestone Blizzak LM005 má jedinečný dezén a novou směs Nano pro-tech  která poskytuje řidiči skvělou ovladatelnost a bezpečnost i v extrémních podmínkách. Blizzak LM005 nabízí optimální vlastnosti na mokru, sněhu i ledu.

Bridgestone Blizzak LM005

Nejvyšší hodnocení provozních vlastností

Bridgestone Blizzak LM005 byl testován v různých  sněhových podmínkách tak aby byla zaručena nevyšší úroveň celkových provozních vlastností. Díky těmto testům  dosáhl vynikajících výkonů na sněhu i ledu. V  disciplínách adheze a brzdění na mokru je nejlepší ve své třídě. V testu organizace TÜV A SÜD se Blizzak LM005 umístila na prvním nebo druhém místě v testech brzdění na sněhu, trakce na sněhu a brzdění na ledu. Dále Blizzak LM005 stejně jako letní pneumatika Bridgestone Turanza T005 získala nejlepší hodnocení adheze a brzdění na mokru ve své třídě.Blizzak LM005 je první zimní pneumatikou, která obdržela hodnocení A na informačním Euro štítku v disciplíně adheze na mokru ve všech rozměrech.Vynikající vlastnosti na mokru jsou hlavní přednost pneumatiky Bridgestone Blizzak LM005, je to z důvodu néročných podmínek, kdy řidiči v zimně nejčastěji jezdí právě na mokrých a rozbředlých silnicích.

Bridgestone Blizzak LM005

Dynamický design. Vynikající ovladatelnost.

Provozní vlastnosti pneumatiky Bridgestone Blizzak LM005 jsou výsledkem nejmodernějších technologií, použitých v její konstrukci. Přilnavost k povrchu vozovky zvyšuje synergie vlastností nejmodernějších materiálů v pryžových směsích a konstrukce dezńu.

Pneu vyrobena ze směsi Bridgestone nano pro-tech.  Tento vysoký obsah siliky opttimalizuje provozní vlastnosti na mokru i sněhu. Díky silice zůstává pneumatika poddajná i za velmi nízkých teplot a tím je zaručena maximální trakce. Pneumatika Blizzak LM005 dokáže poskytovat naprosto konzistetní výkony ve všech zimních podmínkách.

Dezén pneumatiky Blizzak LM005 byl zkonstruován v souladu s požadavky na bezpečnou jízdu za všech podmínek.Větší počet příčných drážek v ramenní oblasti vylepšuje záběrové vlastnosti pneumatiky na sněhu ledu a optimalizuje tlak ramenních bloků na povrch vozovky při brzdění. Větší plocha drážek v prostřední části dezénu usnadňuje odvod vody a zachycování sněhu. Střídavé uspořádání drážek zvyšuje adhezi mezi sněhem v drážkách a sněhem na vozovce.

Pneumatika Bridgestone Blizzak LM005 má uprostřed lamely 2D a v raměnní oblastí lamely 3D. Toto řešení v kombinaci s příčnými drážkami zvyšuje adhezi na zledovatělém povrchu. U širších pneumatik jsou použity podélné drážky pro maximální odvod vody.

Široká dostupnost

Pneumatika Bridgestone Blizzak LM005 je vyvinutá a vyráběná v Evropě, od roku 2019 je nabízena v cca 116 rozměrech od 14' do 22'. Od roku 2020 následuje dalších 40 rozměrů.  Novou zimní pneumatiku Brigestone Blizzak LM005 tak bude moci používat většina osobních automobilů a silničních SUV.  Bridgestone navíc v 24 oblíbených rozměrech nabízí oblíbené rozměry v jedinečné very Drive Guard s technologií run-flat. Řidiči mohou i po ztrátě tlaku v poškozené pneumatice DriveGuard RFT bezpečně ovládat svůj vůz a pokračovat v jíždě rychlostí až 80 km/h. Tímto způsobem je možné ujet až 80km. Označení 3PMSF a označení M+S potvrzuje, že pneumatika Bridgestone LM005 splňuje legislativní požadavky na zimní provoz ve všech evropsých zemích. Blizzak LM005 tak zajistí řidičům bezpečnou mobilitu po celou zimu.

Zdroj:https://www.bridgestone.cz/tyre-talk/article/nova-zimni-pneumatika-bridgestone-blizzak-lm005/

Zveřejněno v kategorii Novinky By

Martin Černý

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více info OK