Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Slovník pneu pojmů
  4. Continental ContiSeal - technologie ochrany pneumatik proti průrazu

Continental ContiSeal - technologie ochrany pneumatik proti průrazu

Continental ContiSeal je technologie pneumatik vyvinutá společností Continental AG, předním německým výrobcem pneumatik. Cílem této technologie je zajistit spolehlivou a bezpečnou jízdu utěsněním malých průrazů, které se objeví.

Continental ContiSeal

Technologie Continental ContiSeal funguje na základě použití speciálního tekutého těsnicího prostředku uvnitř pneumatiky, který automaticky utěsní většinu průrazů do velikosti 6 mm. Tato kapalina je rovnoměrně rozdělena mezi běhoun pneumatiky a vnitřní vložku, a jakmile dojde k propíchnutí, těsnicí hmota se vtlačí do rány a utěsní ji, čímž zabrání úniku vzduchu. Řidič si propíchnutí ani nevšimne, protože pneumatika zůstane plně nahuštěná.

Jednou z výhod technologie Continental ContiSeal je, že pomáhá předcházet náhlým a nebezpečným poruchám pneumatiky a také pomáhá prodloužit její životnost. Kromě toho může tato technologie snížit počet propíchnutých pneumatik a zvýšit bezpečnost silničního provozu a také snížit potřebu častých oprav nebo výměn pneumatik.

Celkově je technologie Continental ContiSeal cenným doplňkem řady pneumatik Continental, který řidičům nabízí novou úroveň pohodlí, bezpečnosti a klidu.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli