Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Nexen Tire - značka pneumatiky používající sofistikované výrobní postupy a nanotechnologie zvyšující jakost konečného produktu.
17.08.2021

Nexen Tire - značka pneumatiky používající sofistikované výrobní postupy a nanotechnologie zvyšující jakost konečného produktu.

Pneumatiky Nexen vstoupily na trh téměř bez marketingové podpory, ale recenze a zkušenosti uživatelů, kteří si dobré refenrence předávali, zajistili výrobci pnuematik Nexen raketový start a prodeje i na Českém trhu. Díky nízké ceně a vysoké kvalitně si pneumatiky Nexen získaly přízeň mnoha Českých uživatelů a nemusí se jednat jen o pneumatiky pro malá městská vozidla, ale také pro velké prémiové sedany a automobily typu SUV.Mnoho zákazníků využívá speciálních nabídek výrobce Nexen a opakovaně se spokeji ke značce Nexen vracejí. Nejen uživatelé, ale také producenti automobilů jako je například Škoda, Fiat, Chevrolet, Dacia, Renault, Porsche, Suzuki, Volkswagen a další osadili kvalitními pneumatikymi Nexen svá vozidla z výroby. 

Zimní pneumatika Nexen je vyráběna v modelech:

Zimní pneumatiky Nexen WINGUARD SPORT

Zimní pneumatiky Nexen WINGUARD Snow G

Zimní pneumatiky Nexen WINGUARD Snow G WH2

Zimní pneumatiky Nexen WINGUARD WT1

Kompletní nabídka zimních pneumatik Nexen

V našem internetovém obchodě, pokud se objeví značka Nexen na našem skladě, je ihned poptávána a v krátkém termínu vykoupena. I nyní připravujeme širokou nabídku zimních pneumatik Nexen pro zimní sezonu 2017, ale zásoby nejsou tak velké a proto se rychle vyprodávají. Využíjte předsezónní nabídky pneumatik Nexen za výhodných cen již nyní na pneu-kvalitne.cz 

Historie výrobce kvalitních a osvědčených letních, zimních a celoročních pneumatik Nexen sahá až do roku 1942 založením společnosti pod názvem Heung-A Tire Company. První pneumatika se zrodila na Korejském poloostrově u této společnosti v roce 1956. Od roku 1987 až do roku 1991 společnost úzce spolupracovala se společností Michelin a změnila název na Woosung Tire. Nové tisíciletí přineslo pro společnost další změnu názvu, nyní už na výsledný název Nexen Tire. Název vznikl spojením dvou slov, a to Next (další) a Century (století). Tím chtěla společnost vyjádřit svůj vztah k budoucímu romachu jak v oblasti prodejů, ale hlavně v oblastí rozvoje technologií a postupů, které přivedou značku Nexen jak do USA, tak i do velice náročné Evropy a zařadí se po bok nejvýznamějších producentů pneumatik kvalitou, ne však cenou, která je mnhonásobně nižší.

Díky vysoké poptávce pneumatik Nexen vznikají nové tovární závody po celém světě. Vzhledem k nové výstavbě a rozsáhlým investicím do technologií výroby se může značka Nexen pyšnit nejmodernějšími linkami na výrobu pneumatik, které jsou plně robotizované a kde nehrozí nebo se téměř vyloučí riziko tvorby zmetků. Tím výrobce kvalitních pneumatik Nexen přeskakuje konkurenci a nabízí nejmodernější a výkonné pneumatiky za výhodných cenových podmínek.

Díky vysoké poptávce a vhodné lokalitě České republiky se společnost Nexen rozhodla vybudovat moderní výrobní haly právě u nás s použitím nejmodernějších technologií. V dohledné době se tak značka Nexen stane domácím výrobcem pneumatik a pro zákazníky tedy bude jejich kvalita ještě dostupnější.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli